Sakwy

Sakwy które powstały z pasji do aktywnego wypoczynku w dobrym stylu.

Wąskie uliczki starego miasta? Może spacerowa jazda bulwarem lub polną ścieżką rowerową? Sakwy Cortima to styl i elegancja w każdej sytuacji dla każdej rowerzystki.
Nasze sakwy projektujemy sami. Część modeli można zamówić z ręcznie malowanymi ornamentami. Jeśli lubisz jazdę na rowerze i stawiasz na modne wzornictwo – sakwy Cortima są dla Ciebie. Nasze torby rowerowe mają uniwersalny fason, wzornictwo i kolorystykę stworzone przez polskich projektantów. Świetnie wyglądają na każdym rowerze.

shoulderbag2016k

Cortima bellis lady

shoulderbag2016j
Bardzo elegancka torba na rower jak i do codziennego noszenia na ramieniu. Klasyczne i eleganckie zestawienie czerni i bieli jest zawsze na czasie. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Boczne zaczepy do roweru są chowane w kieszonce zapinanej na zamek. Ponadto torba posiada podwójny bardzo praktyczny system montażu – na boku lub na górze bagażnika rowerowego. Torba posiada dwie dodatkowe zewnętrzne kieszonki, które zwiększają jej funkcjonalność. Cortima bellis lady shoulder bag to Idealny dodatek dla każdej eleganckiej rowerzystki.


Cortima single bag new 2019.

Pojedyncza torba do codziennego użytku z systemem nowego szybkiego montażu Q-FIX 2019 (odpowiednia także do bagażników rowerów elektrycznych). Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu, oraz dodatkowo wyposażona w pokrowiec przeciwdeszczowy. Wygodne zamykanie zapewniające wodoszczelność. Klasyczna kolorystyka w odcieniu ciemnego fioletu.  Ręcznie malowane ornamenty.


Cortima single bag  (NOWE WZORY 2019)

single05
Pojedyncza torba do codziennego użytku z systemem szybkiego montażu Q-FIX. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Wygodne zamykanie zapewniające wodoszczelność. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. Wygodne uszy do noszenia. Sakwa dostępna w wersji damskiej i męskiej , oraz z ręcznie malowanymi ornamentami. Styl i elegancja na co dzień.


Cortima front bag (NEW 2019)

frontbag04
Torba na kierownicę. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Wygodne zamykanie zapewniające wodoszczelność. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. Wygodna szelka do noszenia oraz dwie dodatkowe boczne kieszenie ułatwiają organizację przestrzeni. Górna foliowa kieszeń umożliwia przewiezienie smartphone’a. Styl i elegancja na co dzień. Montaż na kierownicy przy pomocy „klika”.


Cortima messanger bag (nowe wzory 2019)

messengerbag2016f
Pojedyncza torba do codziennego użytku z systemem szybkiego montażu Q-FIX. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Sakwa wodoszczelna i wodoodporna. Idealna do przewiezienia formatu A4. Wygodna szelka do noszenia na ramieniu. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. Sakwa dostępna w wersji damskiej i męskiej, oraz z ręcznie malowanymi ornamentami.


Cortima naklejki rowerowe na błotniki, które są doskonałym uzupełnieniem oferowanych sakw rowerowych. Naklejki polecane są szczególnie dla Pań rowerzystek.

Za nieduże pieniądze efekt gwarantowany. Jeśli chcesz wyróżnić swój rower i stworzyć elegancki komplet, to propozycja dla Ciebie.


Cortima FRONT BAG (NOWE WZORY 2019)

Torba na kierownicę montowana na „klik”. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Wygodne zamykanie zapewniające wodoszczelność. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. Wygodna szelka do noszenia. Idealne proporcje sakwy. Sakwa dostępna także w wersji na tylny bagażnik