Sakwy

Sakwy które powstały z pasji do aktywnego wypoczynku w dobrym stylu.

Wąskie uliczki starego miasta? Może spacerowa jazda bulwarem lub polną ścieżką rowerową?
Nasze sakwy projektujemy sami. Część modeli można zamówić z ręcznie malowanymi ornamentami. Jeśli lubisz jazdę na rowerze i stawiasz na modne wzornictwo – sakwy Cortima są dla Ciebie. Sakwy stworzone przez polskich projektantów. Świetnie wyglądają na każdym rowerze.

Przy wpłacie na konto wysyłka 0zł. Zamówienia: pisz lub dzwoń:  biuro@cortima.eu  tel: 603 395 110

shoulderbag2016k

Cortima bellis lady

Bardzo elegancka torba na rower jak i do codziennego noszenia na ramieniu. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Boczne zaczepy do roweru są chowane w kieszonce zapinanej na zamek. Torba posiada podwójny bardzo praktyczny system montażu – na boku lub na górze bagażnika rowerowego. Na zewnątrz dwie dodatkowe kieszonki, które zwiększają funkcjonalność. Cortima bellis lady shoulder bag to Idealny dodatek dla każdej eleganckiej rowerzystki. Sakwa dostępna także w wersji z ręcznie malowanymi wzorami.
Pojemność – 12L
Waga – 750g

cena 58zł   WERSJE RĘCZNIE MALOWANE – 73ZŁ


Cortima single bag Violet

Pojedyncza torba do codziennego użytku z systemem nowego szybkiego montażu Q-FIX.(odpowiednia także do bagażników rowerów elektrycznych). Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu, oraz dodatkowo wyposażona w pokrowiec przeciwdeszczowy. Klasyczna kolorystyka w odcieniu ciemnego fioletu.  Ręcznie malowane ornamenty.
Pojemność – 20L
Waga – 1150g

CENA – 63ZŁ   WERSJe RĘCZNIE MALOWANe – 82ZŁCortima single bag  (NOWE WZORY 2020)

Pojedyncza torba do codziennego użytku z systemem szybkiego montażu Q-FIX. Uchwyty przystosowane do montażu także na bagażnikach rowerów elektrycznych.Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Zamykanie zapewniające wodoszczelność. Wygodne uszy do noszenia. Sakwa posiada przednią kieszeń na wymienne kolorowe panele.
Pojemność – 12L
Waga – 980g

CENA – 65ZŁ Cortima front bag

Torba na kierownicę. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Wygodne zamykanie zapewniające wodoszczelność. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. Wygodna szelka do noszenia oraz dwie dodatkowe boczne kieszenie ułatwiają organizację przestrzeni. Górna foliowa kieszeń umożliwia przewiezienie smartphone’a. Styl i elegancja na co dzień. Szybki montaż na kierownicy przy pomocy „klika”.
Pojemność – 8L
Waga – 700g

CENA – 70ZŁ 


Cortima messanger bag

Pojedyncza torba do codziennego użytku z systemem szybkiego montażu Q-FIX. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Sakwa wodoszczelna i wodoodporna. Idealna do przewiezienia formatu A4. Wygodna szelka do noszenia na ramieniu. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. Sakwa dostępna w wersji męskiej (gładka czarna) oraz damskiej z ręcznie malowanymi ornamentami.
Pojemność – 12L
Waga – 990g

CENA – 58ZŁ   WERSJe RĘCZNIE MALOWANe – 73ZŁ


Cortima naklejki rowerowe na błotniki, które są doskonałym uzupełnieniem oferowanych sakw rowerowych. Naklejki polecane są szczególnie dla Pań rowerzystek.

Za nieduże pieniądze efekt gwarantowany. Jeśli chcesz wyróżnić swój rower i stworzyć elegancki komplet, to propozycja dla Ciebie.


Cortima FRONT BAG 2020

Torba na kierownicę montowana na „klik”. Torba jest w pełni usztywniana, dzięki czemu pod obciążeniem nie traci swojego kształtu. Wygodne zamykanie zapewniające wodoszczelność. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. Wygodna szelka do noszenia. Idealne proporcje sakwy czynią z niej ciekawy dodatek.
Pojemność – 6L
Waga – 690g

CENA – 67ZŁ   WERSJe RĘCZNIE MALOWANe – 83ZŁ